UMK Toruń

Ulotka WPiSM mini

Konkurs Teraz Polska!

Konkurs teraz pl 2016Szanowni Państwo,

ruszyła jubileuszowa, X edycja konkursu €žTeraz Polska Promocja i Rozwój na najlepszą pracę magisterską z zakresukonkurencyjności i innowacyjności gospodarki polskiej, marketingu terytorialnego i narodowego.

Atutem konkursu są atrakcyjne nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi blisko 50 tys. zł oraz uroczysta oprawa gali finałowej.

Na prace konkursowe czekamy do 20 października br., a kartę zgłoszeniową wraz z objaśnieniami dotyczącymi konkursu można pobrać pod linkiem http://www.terazpolska.pl/pl/Zglos-prace

Praktyki Erasmus

Plakat erasmus praktyki

Rektor UMK nagrodził Zespół WOŚP na WPiSM

Rektor i Zespół WOŚP na WPiSM

Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Tretyn docenił pracę Zespołu WOŚP na WPiSM i w piątek 29 stycznia 2016 roku spotkał się z jego przedstawicielami, na których ręce złożył podziękowania oraz nagrodę. Wydziałowy sztab odwdzięczył się turniejowym medalem i WOŚPową koszulką.

fot. Olek Anikowski

Rozdanie dyplomów 2016

Rozdanie dyplomów copy copyMłodzi, ambitni, pewni siebie –
oto studenci Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK.
Zaczynając studia marzą o wielkiej karierze, pracy na wymarzonym stanowisku i pokaźnej pensji wpływającej na konto. Po latach nauki opuszczają jednak mury wydziału bogatsi o coś znacznie ważniejszego: wiedzę, wiarę we własne umiejętności, niezapomniane przyjaźnie. A gdy nadchodzi dzień rozdania dyplomów przyznają zgodnie: było warto!

Wydział Politologii i Studiów
Międzynarodowych UMK